O spoločnosti

Spoločnosť FL Consulting s r.o. – účtovná a poradenská kancelária pôsobí na trhu od roku 2008. Tvoria ju profesionáli s dlhoročnou účtovnou praxou, ktorí detailne ovládajú princípy fungovania účtovno – daňového systému.

Vďaka dlhoročných skúseností poskytujeme komplexné služby v oblasti vedenia podvojného a jednoduchého účtovníctva, správy miezd a personalistiky, spracovania daňových priznaní, daňového poradenstva, rekonštrukcia účtovníctva, vedenie skladového hospodárstva a v oblasti zakladania obchodných spoločností.

Idea poskytovania služieb

Sme tu pre Vás, aby sme Vás odbremenili od sledovania stále sa meniacej legislatívy.

Pre našich klientov zabezpečujeme komplexné výstupy, ktoré zodpovedajú najnovším legislatívnym normám, tak aby sa mohli plne venovať svojej podnikateľskej činnosti a nemuseli byť zaťažený vedením účtovníctva a sledovaním legislatívnych zmien.

Našich klientov vieme po dohode zastupovať voči úradom štátnej správy. Preberáme zodpovednosť –garancie za poskytnuté služby. Naša spoločnosť je voči rizikám spojených s vykonávanou činnosťou poistená.

Kladieme dôraz na mesačný reporting, ktorý je spracovaný podľa požiadaviek zákazníka, prípadne našich doporučení.

Naším cieľom je stať sa zárukou silnej účtovno-poradenskej spoločnosti na báze profesionality, spoľahlivosti a individuálneho prístupu.

Odporúčania

V našom podnikaní očakávam od účtovnej agentúry, aby bola spoľahlivá a presná. Od spoločnosti FL Consulting dostávam presne takéto služby a aj v priebehu účtovného obdobia mám pravidelný prehľad o svojich priebežných hospodárskych výsledkoch. Navyše za veľké plus považujem aj bezproblémovú komunikáciu a operatívne reakcie na moje požiadavky.

TENIS CENTRUM, s.r.o., Jiří Příkazský

Počas existencie našej spoločnosti sme využili účtovnícke služby viacerých účtovných agentúr, ale až spoločnosť FL Consulting, s ktorou spolupracujeme doteraz, splnila naše očakávania. Ich služby sú na profesionálnej úrovni, s ekonomickým poradenstvom a pritom oceňujeme aj individuálny prístup. Vzhľadom na vysokú mieru konkurencie v našej sfére podnikania oceňujem aj 100% -nú diskrétnosť , ktorá je pre nich samozrejmosťou.

SAK plus, s.r.o., Miroslav Krošlák

So spoločnosťou FL Consulting sme začali spolupracovať na základe odporúčaní od iných spokojných klientov pred 5 rokmi. Dnes môžem povedať, že toto rozhodnutie bolo skutočne dobrou voľbou, naša spolupráca nám priniesla nielen úsporu času, ale hlavne finančných prostriedkov, keďže sme na základe ich ekonomického poradenstva zminimalizovali naše daňové zaťaženie na najnižšiu možnú mieru.

AQUA – team Slovakia s.r.o., Richard Vdoleček

So spoločnosťou FL Consulting spolupracujem už 6 rokov a podotýkam, že s našou spoluprácou som počas celej doby nadmieru spokojná. Služby v oblasti účtovníctva, ktoré ponúkajú, sú na vysokej profesionálnej úrovni, termíny sú vždy dodržané a komunikácia funguje podľa mojich predstáv.

MUDr. Martinková Janka, s.r.o., MUDr. Janka Martinková

SLEDUJTE AKTUÁLNE DIANIE A ZMENY V OBLASTI VEDENIE ÚČTOVNÍCTVA, DANÍ A ZÁKONOV

chcete vedieť viac? ozvite sa nám